Logo et.pulchritudestyle.com

Kuidas majapidamine koer 7 päeva jooksul

Sisukord:

Anonim

Kui olete kutsikas hiljuti vastu võtnud, seisavad silmitsi mõnevõrra hirmutav väljakutse oma uue koera hävitamiseks. Ehkki vanemad koerad võivad vajada natuke rohkem aega ja kannatlikkust, võib 3-6 kuu vanune koer edukalt majapuuritud vaid seitsme päeva jooksul. Parimate tulemuste saamiseks peate järgima tähtkirja graafikut, mis tähendab, et peate oma uue pojaga kogu päeva kodus jääma.

krediit: anurakpong / iStock / GettyImages

Selleks, et oma koera maha jätta nii vähe kui seitse päeva, peate järgima kirja graafikut. Kui esimene nädal on üles tõusnud, püüdke hoida nii palju graafikut kui võimalik, võttes koera välja ja söötmine regulaarselt. Kihide hävitamise olulised osad on kiitust ja karistust; Kuid kuna kutsika mälestusaeg kestab maksimaalselt 90 sekundit, peaks sündmuse möödumisel ilmnema kiitust või karistust. Kui koer lõpetab väljasõidu käes viibimise, anna raske suuline ülistus, kasutades suulist karistust, kui te märkate õnnetusjuhtumi toimumist siseruumides.

Kuidas majapidamine koer seitsmel päeval

Samm 1:

Image
Image

1. aste krediit: Paul Brittenham / Demand Media

Alusta iga päev ärkamist kell 7 hommikul ja kohe koera ära võtmisega, et minna vannituppa. Oodake nii kaua kui see on vajalik, et koer saaks minna ja siis naaseks maja mängustamiseni kuni kella 8-ni. Mängimise ajal võib kutsikale anda vaba aja; Siiski on parem, kui võimalik, pöörake nii palju tähelepanu oma uuele koerale.

2. samm:

Image
Image

2. aste krediit: Paul Brittenham / Demand Media

Andke oma uuele koerale süüa ja jooma pärast hea mängu algust kell 8 hommikul. Vaadake koerit hoolikalt pärast seda, kui ta sööb, sest mõnedel koertel on soov kohe pärast söömist vannituppa minna. Kui teie koer näitab vajadust, näiteks sniffing või murdes peidetud alade maja, võtke ta üles ja minna otse väljapoole. Võimaluse korral oodake pool tundi, kuni kell 8.30, et minna väljapoole paaril ajal.

3. samm:

Image
Image

3. aste krediit: Paul Brittenham / Demand Media

Laske kutsikel vabalt mängida väikeses, suletud ruumis, näiteks köögis. Parim on hoida kutsikas vabal ajal silma peal, nii et saate kiiresti märke vannitubade vajadustest. Kui sa oled lammutamise ajal oma kutsikana koera koolitanud, asetage koer oma kasti kell 9.30 kuni 12.30. Pidage meeles, et mänguasjad ja närimiskarbid on mõeldud meelelahutuseks; aga ei toitu ega vett.

4. samm:

Image
Image

Samm 4 krediit: Paul Brittenham / Demand Media

Vabasta kutsikas kastist või lõpetage vaba aeg kell 12.30, andes koerale toitu ja vett. Jällegi oodake kuni pool tundi, kui võimalik, ja võtke koer väljapoole. Pärast sissetuleku tagamist anna koerale vähemalt 30 minutit vaba aega mängimiseks enne, kui ta seda kasti pani, kui te seda valite.

5. samm:

Image
Image

5. aste krediit: Paul Brittenham / Demand Media

Kolmandat ja viimast korda koerat toitke kell 6 hommikul, võtke ta välja poole tunni jooksul. See on hea aeg võtta kutsikas jalutama või mängima väljaspool, et ta saaks maailma veidi avastada. Pärast vähemalt 30 minutit välimist või mängimisaega võite soovi korral kohale asetada kasti.

6. etapp:

Image
Image

6. aste krediiti: Paul Brittenham / Demand Media

Paku kutsikast vett kell 8 hommikul; aga pärast kella 20:15 koer ei peaks jooma rohkem vett, et aidata seda öö läbi teha. Võtke koer välja 30 minuti jooksul pärast seda, kui ta jookseb. Soovi korral järgige mõnda mänguaega ja kellaaega. Võtke koer välja enne magamaminekut kella 11 kell, hoidke teda õnnetuste vältimiseks öö jooksul.